8.6 C
Brno
Středa, 7 června, 2023
DomůPre ŽenyAko vybrať drahokam alebo polodrahokam, ktorý vám bude naozaj sedieť

Ako vybrať drahokam alebo polodrahokam, ktorý vám bude naozaj sedieť

Prírodné kamene sú nielen krásnym farebným oživením šperkov vďaka možnosti vybrúsenia do rôznych tvarov, ale môžu taktiež podporovať niektorý konkrétny záujem ich nositeľa.

Prakticky so všetkými prírodnými kameňmi (drahokamami a polodrahokamami), ktoré sú v šperkárstve využívané, sa spája určitá moc alebo sila, či už sa jedná o podporu fyzických alebo duševných schopností a zdravia.

V každom období života má človek trochu iné priority a preferencie, preto by mal byť výber kameňov realizovaný predovšetkým pomocou intuície

Práve intuícia je často jediný spôsob, ako zvoliť správnu možnosť rýchlo správne bez dlhého uvažovania, pretože vychádza z komplexných celoživotných skúseností človeka, ktoré získava od narodenia vlastnými činmi i pozorovaním iných.

Zaujímajú Vás aj veci medzi nebom a zemou? Potom Vás pozývame na náš blog, kde o týchto veciach píšeme zaujímavé články. Ale aj o iných.

Napríklad móde, šperkoch, drahých kameňoch, prírode, slávnych ľuďoch, zvieratách či o tom čo pre nás majú pripravené hviezdy a mnoho ďalších.

Mrknite sa na naše články, kde sa napríklad dočítate o tajomstve horoskopu či aký je rozdiel medzi tým čo poznáme a tým čínskym, ktorý je iný ako náš štandardný. Alebo Vás nalákame citátmi o láske či živote?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články